Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: View
sr: Преглед

en: n/a
sr: нема

en: Role
sr: Улога
