Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: View
ta: நோக்குக

en: and
ta: மற்றும்
