Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: View
ta: பார்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Empty
ta: காலி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Variables
ta: மாறிகள்

en: Data
ta: தரவு

en: and
ta: மற்றும்
