Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
