Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Options
af: Opsies

en: Role
af: Rol

en: Permissions
af: Regte

en: and
af: en

en: Revoked
af: Herroep
