Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: Options
ast: Opciones

en: Role
ast: Rol

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Empty
ast: Ermu

en: Permissions
ast: Permisos
