Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: View
be: Праглядзець

en: n/a
be: [няма]

en: Options
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Features
be: Функцыі

en: Empty
be: Пусты

en: Permissions
be: Правы

en: Data
be: Дадзенныя

en: and
be: і
