Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: View
ca: Mostra

en: n/a
ca: n/d

en: Options
ca: Opcions

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Role
ca: Rol

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Add feature
ca: Afegeix una característica

en: Empty
ca: Buit

en: Permissions
ca: Permisos

en: Flush
ca: Neteja

en: Data
ca: Dades

en: and
ca: i
