Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: View
fil: Tingnan

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: and
fil: at
