Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: View
gl: Ver

en: n/a
gl: n/d

en: Options
gl: Opcións

en: Role
gl: Rol

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Empty
gl: Valeiro

en: Permissions
gl: Permisos

en: New value
gl: Valor novo

en: and
gl: e
