Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: View
he: צפיה

en: n/a
he: -ללא-

en: Options
he: אפשרויות

en: Role
he: תפקיד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Features
he: פיצ'רים

en: Empty
he: ריק

en: Permissions
he: הרשאות

en: Variables
he: משתנים

en: New value
he: ערך חדש

en: Flush
he: ריענון

en: Data
he: נתונים

en: and
he: וגם
