Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Role
hy: Դեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
