Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: View
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: Role
jv: Parāgā

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Empty
jv: Kosong

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Flush
jv: Resiki
