Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: and
kk: және
