Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: n/a
lt: n/d

en: Options
lt: Nustatymai

en: Role
lt: Rolė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Features
lt: Savybės

en: Empty
lt: Tuščia

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Data
lt: Duomenys

en: and
lt: ir
