Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: View
lv: Skatīt

en: n/a
lv: n/p

en: Options
lv: Iespējas

en: Role
lv: Loma

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Empty
lv: Tukšs

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: Data
lv: Dati

en: and
lv: un
