Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Empty
mn: Хоосон

en: and
mn: ба
