Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: View
mr: बघा

en: Options
mr: विकल्प

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
