Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: View
oc: Veire

en: n/a
oc: n/d

en: Options
oc: Opcions

en: Variable name
oc: Nom de la variabla

en: Role
oc: Ròtle

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Empty
oc: Void

en: Variables
oc: Variablas

en: New value
oc: Novèla valor

en: Data
oc: Donadas

en: and
oc: et
