Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: View
os: Фенд
