Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: and
se: ja
