Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: Permissions
sq: Të drejta

en: and
sq: dhe
