Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: View
th: ดู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Variables
th: ตัวแปร

en: Data
th: ข้อมูล

en: and
th: และ
