Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: View
am: ትይታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Permissions
am: ፈቃዶች
