Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: n/a
az: yox

en: Options
az: Seçimlər

en: Role
az: Rollar

en: Empty
az: Boş

en: Permissions
az: İcazələr

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Flush
az: Qızarmaq

en: and
az: və
