Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: and
bo: དང་
