Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: n/a
cs: není

en: Options
cs: Možnosti

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Empty
cs: Prázdný

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Variables
cs: Proměnné

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: and
cs: a
