Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: View
es: Ver

en: n/a
es: n/d

en: Options
es: Opciones

en: Variable name
es: Nombre de la variable

en: Role
es: Rol

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Features
es: Características

en: Add feature
es: Añadir característica

en: Edit feature
es: Modificar característica

en: Empty
es: Vacío

en: Permissions
es: Permisos

en: New value
es: Valor nuevo

en: Flush
es: Vaciar

en: Data
es: Datos

en: and
es: y

en: Revoked
es: Revocado

en: above
es: arriba
