Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: View
id: Lihat

en: n/a
id: t/t

en: Options
id: Opsi

en: Variable name
id: Nama variabel

en: Role
id: Peran

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Features
id: Fitur

en: Empty
id: Kosong

en: Permissions
id: Izin

en: Variables
id: Variabel

en: Flush
id: Bersihkan

en: and
id: dan
