Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: View
sv: Visa

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Options
sv: Alternativ

en: Role
sv: Roll

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Features
sv: Funktioner

en: Empty
sv: Töm

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Variables
sv: Variabler

en: Flush
sv: Töm

en: and
sv: och
