Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: View
uk: Перегляд

en: n/a
uk: н/д

en: Options
uk: Опції

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Role
uk: Роль

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Features
uk: Властивості

en: Add feature
uk: Додати властивість

en: Edit feature
uk: Редагувати властивість

en: Empty
uk: Порожньо

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Variables
uk: Змінні

en: New value
uk: Нове значення

en: Flush
uk: Скинути

en: Data
uk: Дані

en: and
uk: та

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Recording
uk: Запис

en: -- None --
uk: -- Немає --

en: above
uk: зверху

en: Idle
uk: Без дій

en: Stop recording
uk: Зупинити записування
