Record feature (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: and
ur: اور
