Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Date
af: Datum
