Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን
