Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ
