Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data
