Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Date
be: Дата
