Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Date
bg: Дата
