Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ
