Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum
