Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Action
de: Aktion

en: Date
de: Datum

en: recover
de: wiederherstellen
