Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev
