Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Date
eu: Data
