Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Date
fa: تاریخ
