Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Date
fi: Päivämäärä
