Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Date
fil: Petsa
