Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data
