Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Date
hi: तारीख
