Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Date
hr: Datum
