Recover (7.x-1.0-unstable1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ
